O nás

Společnost SERAK-TECH s.r.o. působí na trhu vzduchotechniky již od roku 2009. Od svého založení se zabýváme návrhem a distribucí sestavných vzduchotechnických jednotek. Od roku 2016 jsou to výhradně jednotky VentiAir, které vyrábíme v České republice a pro něž jsme výhradním distributorem pro český a slovenský trh.

Jsme zároveň dodavatelem malých vzduchotechnických jednotek a ventilátorů značky VENTS .

Klademe velký důraz na minimalizaci provozních nákladů zákazníka, a proto přistupujeme ke každému projektu velmi pozorně a navrhujeme vždy individuální řešení na míru potřeb zákazníka. I proto se nám podařilo vybudovat silné postavení na českém trhu vzduchotechnických jednotek. Mimo vzduchotechnickým jednotek jsme dodavatelem i ventilátorů různého provedení.


Produkty z naší nabídky procházejí certifikačním procesem, který našemu zákazníkovi přinese jistotu, že instalovaná zařízení odpovídají požadavkům českých i evropských norem a všechny uváděné parametry jsou v souladu se skutečnými vlastnostmi produktů. 

V roce 2014 naše firma expandovala i na trh drobné vzduchotechniky. I díky tomu jsme v současné době schopni nabídnout komplexní dodávku od malých koupelnových ventilátorů, kompaktních rekuperačních jednotek až po velké sestavné jednotky dosahující přeneseného vzduchového množství až 125 tis. m3.h-1. Ovšem nic pro nás není problém a umíme připravit řešení i včetně dalších profesí!

Součástí našeho sídla v Hlubočepích je kromě skladu i showroom, kde můžeme většinu nabízených produktů prezentovat. Dále pak školící prostory a MaR centrum.

Klademe důraz na to, aby byl tým naší firmy složen z profesionálů, kteří jsou schopni uspokojit potřeby zákazníků k jejich maximální spokojenosti. Jsme si vědomi důležitosti kvalitního vztahu mezi dodavatelem, realizační firmou a projektantem VZT a tak i přistupujeme k obchodu. 

Mottem naší společnosti je "Protože vzduch je potřeba!". Jsme si vědomi opomíjenosti problematiky větrání u české laické veřejnosti a proto podnikáme různé aktivity pro zlepšení této situace. Spolupracujeme také s výzkumnými ústavy a s českými technickými univerzitami.

 

SERAK-TECH s.r.o. - Protože vzduch je potřeba!

    • Náš zákazník není náš pán, ale partner. A o partnera nechceme v žádném případě přijít.
    • Prodejem pro nás zakázka nekončí, naopak začíná.
    • Kvalita firmy a poskytovaných služeb stojí na lidech. Proto lidi do našeho týmu pečlivě vybíráme.
    • Obrat je pro nás důležitý, ale skutečnou radost máme, pokud je zákazník spokojený.